Loading...
Головна сторінка 2016-12-29T19:10:55+00:00

ХТО МИ

Творять професіонали, які протягом 20 років набували досвіду та знань у сферах, пов’язаних із фінансами, банківською справою та правом.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

НАШІ ПОСЛУГИ

Ми допомагаємо нашим Клієнтам розвивати їхній бізнес у Польщі та інших країнах Європейського Союзу. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов’язаних зі створенням фірм, їх юридично-бухгалтерським та фінансовим обслуговуванням.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

ЧОМУ ВАРТО

З нами варто співпрацювати тому, що ми гарантуємо ефективну та професійну діяльність. Ми постійно слідкуємо за законами у сфері, що Вас стосується. Владнаємо за Вас будь-яку справу. Наші послуги є фінансово доступними.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

“Я Оцінюю BFAG як ефективну і надійну фірму, яка розуміється на тому, що пропонує. Легкий контакт з радниками, які є корисними, та мають великий досвід, а також широкі, комплексні фінансово-юридичні знання, які власне були мені потрібні. Організація мого проживання і створення фірми у Польщі здійснена дуже справна, а поточні фінансово-бухгалтерські консультації забезпечують розвиток моєї фірми в Польщі, завдяки чому я не роблю помилок і я відчуваю, що моя фірма тут в безпеці.”

ВЛАДІМІР ШАТУНОВ, ПІДПРИЄМЕЦЬ

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ – НАШІ ЕКСПЕРТИ ОХОЧЕ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ!

 

ЗАПИТАЙТЕ